oferta dla grup
PIELGRZYMKOWYM SZLAKIEM

Hiszpania z Gibraltarem

ZAPYTAJ O CENĘ
organizujemy wyjazdy dla grup od 7 osób

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI

1 DZIEŃ

Przejazd na lotnisko. Przelot do Madrytu. Zwiedzanie: plac Plaza Major, Puerta de Sol, muzeum Prado, klasztor Klarysek Descalzas z XVI wieku – dzieła Tycjana, Rubensa, Bruegela, Pałac Królewski. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.


2 DZIEŃ

Śniadanie, zwiedzanie: Escorial – pałac królewski z panteonem królów od Karola I do Alfonsa XIII, przejazd do Doliny Poległych – grobowce generała Franco i generała Rivery znajdujące się w podziemnej bazylice Santa Cruz. Przejazd do Segovii: rzymski akwedukt, alcazar – XIV wieczny zamek królewski, siedziba przez dwa wieki królów kastylijskich, katedra. Kolacja i nocleg.


3 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Avili – mury miejskie, miejsce narodzenia św. Teresy, Salamanca– katedra stara i nowa, uniwersytet, Plaza Major, dom z muszlami na trasie Drogi Jakubowej. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.


4 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Sevilli – zwiedzanie katedry, dzwonnicy, minaretu, alkazaru, dzielnicy Carmen. Fakultatywnie pokaz flamenco. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.


5 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Arcos de Frontiera, uroczego miasteczka andaluzyjskiego – zwiedzanie kościoła Santa Maria de la Asuncion (styl plateresco), El Rocio – sanktuarium MB El Rocio. Przejazd do Kadyksu zwiedzanie – wieża Tavira (wewnątrz zjawisko optyczne wg legendy skonstruowane przez Leonarda), katedry, rejs po Parku Narodowym Donana (UNESCO) – rezerwat ptaków. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.


6 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Rondy – muzeum korridy, most, pod którym znajdują się mieszkania jaskiniowców, Pałac Mandragon – siedziba ostatniego władcy arabskiego, przejazd do Gibraltaru –przejazd mini busem przez najważniejsze miejsca kolonii (małpki, miejsce śmierci Sikorskiego, punkt Europy, groty św. Michała), spacer po głównej ulicy Gibraltaru. Kolacja i nocleg.


7 DZIEŃ

Przejazd do Granady: zwiedzanie starego miasta z katedrą i kaplicą królewską z nagrobkami Izabeli i Ferdynanda. Alhambra- ostatnia siedziba władców arabskich w Andaluzji. Przejazd do Cordoby – mezquita, dzielnica żydowska, alcatraz. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.


8 DZIEŃ

Śniadanie przejazd do Guadalupe – nawiedzenie sanktuarium. Przejazd do Toledo zwiedzanie katedry (siedziba Prymasa) i muzeum El Greco. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg


9 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd na lotnisko. Przelot do Polski. Transfer do parafii.


Informacje dodatkowe:

 • W programie przewidziana jest codzienna Msza święta.
 • Kolejność odwiedzanych miejsc może być inna niż opisana w ramowym programie pielgrzymki.

 

 • Cena pielgrzymki obejmuje:

 • Przejazd klimatyzowanym autokarem,
 • 8 noclegów w pokojach dwu- i trzyosobowych w hotelach 2** i 3***,
 • Wino i woda do kolacji,
 • Wyżywienie w postaci śniadań wzmocnionych (8) i obiadokolacji (8),
 • Opiekę pilota,
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance (KLiA) do kwoty 20000 EUR,
 • Ubezpieczenie NNW do kwoty 4000 EUR.
 • Cena pielgrzymki nie obejmuje:

 • Bilety wstępów i system Audio Guide ok. 170 EUR,
 • Dopłata za pokój jednoosobowy 160 EUR

 

Kontakt:

ORBI
ul. 11 Listopada 60-62 lok.201
43-300 Bielsko-Biała
Marcin Kwaśny
Tel.: 603 808 599